loader image

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ile AK Parti Şehitkamil Belediye Başkan adayı Rıdvan Fadıloğlu, Yaprak Mahallesi'nde vatandaşlar ile bir araya geldi. 

İkinci kez AK Parti'den Şehitkamil Belediye Başkan adayı olan Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun ile birlikte Yaprak Mahallesinde bulunan esnafla bir araya geldi. 

İşyerlerini dolaşarak esnafın sıkıntılarını dinleyen Milletvekili Derya Bakbak ve Başkan adayı Fadıloğlu, esnafın sorularını dinleyerek yapılacakları konusunda esnafı bilgilendirdi. Yaprak Mahallesi esnafının sevgi seli ile karşılaşan Milletvekili Derya Bakbak ve Rıdvan Fadıloğlu, her konuda esnafın yanında olduklarını belirtti.

MAHALLEMİZ TURİZME KAZANDIRILDI

Milletvekili Derya Bakbak ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'nu işyerlerinde ağırlayan Yaprak Mahalle esnafı, "Milletvekilimiz Derya Bakbak ve Başkanımızın Rıdvan Fadıloğlu'nun ziyaretinden büyük mutluluk duyduk. Başkanımız Fadıloğlu, Yaprak Mahallesi sakinleri için çok güzel işler yaptı. Özellikle harabe durumda bulunan evleri onararak, adeta yaşayan bir mahalle haline getirdi. Ayrıca bütün işyerlerimizi de onarıp tek tip haline getirerek, güzel bir görünüme kavuşturdu. Bu güzel görüntü işlerimize de olumlu yansıdı. Başkanımızın mahallemize yapmış olduğu hizmetlerden çok memnunuz ve kendisine çok teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

 

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.