loader image

Belkıs Mahallesi’nde bulunan Belkıs Sosyal Tesisi'nin açılışına; AK Parti Gaziantep milletvekilleri Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan, AliŞahin ve Şamil Tayyar, AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, Şehitkamil KaymakamıMehmet Aydın, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Filiz Üzücü, Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı, AK Partili meclis üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başladı.

Sosyal tesis içinŞehitkamil Belediyesi’ne teşekkür eden Milletvekili Bakbak, "Şehitkamil Belediyemizin 85 tane mahallemizde hizmet eden tesisleri bulunmaktadır. Bu tesislerimiz kadınlarımızın sosyal ihtiyaçlarını, fiziksel ihtiyaçlarını,psikolojik ihtiyaçlarını karşılarken, gençlerimize etüt merkezi bazında hizmet etmektedir" dedi.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri kurdele kesiminde bulunarak sosyal tesisin açılışını resmi olarak gerçekleştirdiler. Açılış sonrasında sosyal tesisi gezen protokol üyeleri, aile merkezlerinde eğitim gören kursiyerleri de ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.