loader image

Meclisteki yoğun çalışma temposunun ardından arta kalan vakitlerini Gaziantep için değerlendiren Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak ve Halil Mazıcıoğlu gerçekleştirdikleri gezi ve incelemelerine Şehitkamil Belediyesine ait sosyal tesislerde devam etti. Vatandaşlar ziyaret dolayısıyla memnuniyetlerini dile getirirken çocuklar ise vekillerin yanlarından ayrılmadılar.

 

Geziye AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Halil Mazıcıoğlu, Derya Bakbak, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Abdulcebbar Özkara, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Selami Yetkinşekerci, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ve çok sayıda partili ve muhtarlar katıldı.

Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak ve Halil Mazıcıoğlu ilk olarak Minüfpaşa ve Ali Nacar Sosyal tesislerine ziyarette bulunarak vatandaşlarla bir araya geldiler. Vatandaşların yoğun ilgisi ve çocukların sevgi gösterileriyle karşılanan vekiller tek tek vatandaşları dinledi. Sosyal tesislerde yapılan aktivite ve bayanların yapmış oldukları işleri inceleyen vekiller kursiyerleri ve hocaları tebrik etti. Ardından Aydınlar sosyal tesislerine de geçen vekiller burada da vatandaşlarla kucaklaştı. Vatandaşların dertlerini sıkıntılarını dinleyen Bakbak ve Mazıcıoğlu sık sık not alarak çözüm noktasında yapılması gerekenleri belirledi.

SOSYAL TESİSLER HAYATIN BİR PARÇASI OLMUŞ

Vatandaşlarımızın sosyal ve psikolojik gelişimlerine sosyal tesislerin büyük katkı sağladığına vurgu yapan Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak; “ Vatandaşlarla iç içe olmaya ve dertlerini sıkıntılarını dinlemeye devam ediyoruz. Bizim amacımız çözüm noktasında onlara yardımcı olabilmek. Bugün de gezimiz de Şehitkamil Belediyesi Sosyal Tesislerini geziyoruz. Görüyorum ki burada iş kur ile işbirliği yapılarak bayanlarımız için çeşitli meslek edindirme kursları açılmış. Bu tesislerin Vatandaşların sosyal hayatının yanı sıra ekonomik hayata atılımında da büyük katkısı olacağını düşünüyorum. Bizler de bu konuda bize düşecek en ufak bir görev dahi olsa bunu yerine getirmeyi bir borç biliriz. Son olarak muhtarlarımıza için bir şey demek istiyorum. Muhtarlarımız yerel yönetimlerin vatandaşlar arasındaki bağı kuran en büyük destekçileri. Onların çalışmaları sayesinde neyin nerde eksik olduğunu fark edip harekete geçiyoruz. Bu anlamda Şehitkamil’de ki muhtarlarımıza da ayrı bir teşekkür etmek istiyorum” dedi.

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.