loader image

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ve İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin, Sabahattin Zaim Sosyal Bilimler Lisesi'nde incelemelerde bulundu. Öğrencilerle sohbet eden Bakbak, “Sizler bizim moral depolarımızsınız. Türkiye'nin geleceğini, siz gençler sayesinde umut dolu görüyorum” dedi.

Okul Müdürü, okul aile birliği ve idarecilerin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Derya Bakbak, gelecek yıl ilk mezunlarını verecek olan okulun daha da başarılı olması için idarecilerden ve öğretmenlerden çaba ve gayret beklediğini belirtti.

Okul yetkililerinden gelen talepleri not ettiğini bildiren AK Parti Milletvekili Bakbak, taleplerin karşılanması için ilgili kişilerle görüşeceğini söyledi.

Sohbet ettiği öğrencilere eğitim ve öğretimin yanında sporla da uğraşmalarını tavsiye eden Bakbak, ''Sizler bizim moral depolarımızsınız. Türkiye'nin geleceğini, siz gençler sayesinde umut dolu görüyorum, ecdadına layık siz gençlerin Türkiye'yi daha da yükseklere taşıyacağına inanıyorum'' diye konuştu.

Gelecek yıl ilk mezunlarını verecek olan okulun daha da başarılı olması için idarecilerden ve öğretmenlerden caba ve gayret beklediğini söyleyen Bakbak, okulun öğrencilerinden TRT ve Liverpool Kulübü işbirliği ile düzenlenen ''Futbol Prensi'' yarışmasına katılan ve başarılı olan Fethullah Ozdemir'i de kutlayarak, bir eşofman takımı hediye etti.

 

 

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.