loader image

TBMM Genel Kurulu, 24. Dönem 3. Yasama yılını tamamlayarak tatile girdi. AK Parti Gaziantep milletvekilleri bu yaz da tatil yapmayacaklarını, tatili halkın arasında geçireceklerini, köy, köy, ilçe ilçe gezerek seçim çalışması yapacaklarını belirttiler.

BAKBAK: ÇALIŞACAĞIZ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, tatile çıkmayacağını, seçim çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini söyledi. 

ERDOĞAN: GELENEĞİ BOZMAYACAĞIZ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, tatili beldelerde, kenar semtlerdeki vatandaşların arasında geçireceklerini belirterek, "Bize tatil yok. Çalışacağız. Yaz aylarını vatandaşlarla geçireceğiz. Seçim çalışması olsa da olmasa da her yaz köylere, ilçelere gidiyoruz. Bu yaz da bu geleneği bozmayacağız" dedi.

SARI: 11 YILDIR TATİL YAPMADIM

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sarı, 11 yıldır tatil yapmadığını, tatili vatandaşların arasında geçirdiğini söyledi. Sarı, "Meclis açılana kadar köy, ilçe, beldeleri tarayacağız. Sivil toplum örgütleriyle görüşeceğiz. Önümüzde bir seçim var. Bunun için bize tatil yok" dedi.

MAZICIOĞLU: KAKENİN ÜÇÜ, ANTEP'İN İÇİ

Halil Mazıcıoğlu, milletvekili oldu olalı tatil yapmadığını, bu yazda tatil planının olmadığını belirterek, "Kakenin üçü, Antep'in içi demişler. Meclis tatil oldu memleketimize geldik. Bizim tatilimiz yok. 6 yıldır tatil yapmıyorum. Vatandaşların arasında olacağız. Bu yazda onaların dertleriyle dertleneceğiz. Sorunlarına çözüm bulmaya çalışacağız" dedi.

ŞAHİN: TATİL YAPMAYACAĞIM

AK Parti Gaziantep Milletvekillerinden Ali Şahin, milletvekili seçildiği günden bu yana yoğun programlar nedeniyle tatil yapamadığını belirtirken, "Milletvekili olmadan önce de tatil yapmazdım. 1 haftalık tatilim olurdu, onu da anamın yanında geçirirdim. Yine tatil yapmayacağım. Beçim bölgemizde köy, ilçe ziyaretleri yaparak, sivil toplum örgütlerini gezerek, gece-gündüz çalışacağız" dedi.

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.