loader image

 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak, Mevlid-i Nebi Gecesi dolayısıyla mesaj yayımlayarak “Mevlid-i Nebi Gecesi’nin tüm İslam âlemine barış, huzur ve sağlık getirmesini diliyorum” dedi.

Mesajında Mevlit Gecesi’nde Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in dünyaya teşrifi ile yeni bir dönemin başladığını belirten AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi Dr. Derya Bakbak, “İnşallah Peygamber Efendimiz (s.a.v)’in yolunda yürümeye, O’nu anlamaya, O’nun gibi yaşamaya çalışırız. Mevlid-i Nebi Gecesi muhasebe etmek için her birimiz için büyük bir fırsattır” ifadelerini kullandı.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak mesajının devamında şunları kaydetti: “Bizim dinimiz öldürmeyi değil yaşatmayı emrediyor.” AK Parti olarak her zaman mazlumdan yana olduk, zalimlere karşı durduk. Zulümden kaçanlarla her daim ekmeğimizi bölüştük. Dün olduğu gibi bundan sonra da zulme karşı mazlumun yanında olup, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmek için durmadan çalışacağız. Dünyanın neresinde bir zulüm varsa onun sona ermesine, insanlığın huzur bulmasına vesile olmasını dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam âleminin Mevlid-i Nebi Gecesi’ni tebrik ediyorum.”

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.