loader image

AK Parti Gaziantep milletvekilleri Halil Mazıcıoğlu ve Derya Bakbak, pasajları ziyaret edip esnafla görüştü. Milletvekilleri Halil Mazıcıoğlu ve Derya Bakbak; Söylemez Pasajı, Turistik Çarşı, Belediye Pasajı ve Zincirli Bedesteni ziyaret etti. Pasaj başkanları ve esnafından bilgi alarak fikir alışverişinde bulunan milletvekilleri, yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı esnafa teşekkür etti. 

 

Pasaj başkanları ve esnafı da, Gaziantepli vekillerin ziyaretinden mutluluk duyduklarını, Gaziantep'in hem Türkiye, hem de bölge için örnek illerden biri olduğunu, bu güzel şehir için ne gerekiyorsa yaptıklarını ve yapacaklarını belirterek, Gaziantep'in tanıtımında pasajların aktif bir şekilde yer alması gerektiğini söyledi. 

Milletvekili Mazıcıoğlu ve Bakbak ise, "İstişare daima ortak aklı harekete geçirir, ufuk açıcıdır, yol göstericidir. Çok eskiden bugüne kadar, esnafımız bu ülkenin savunmasından ekonomik kalkınmasına, eğitimden sağlığa kadar hemen her alanda belirleyici, yol gösterici, yön gösterici olmuştur. Özel sektörün büyümesi üretim demektir, yatırım demektir, yeni istihdam demektir, ekonomik canlanmanın ve refahın geniş alana yayılması demektir. Bu konuda tüm vekil arkadaşlarımız gerçekten ciddi bir özveri gösteriyor. Bu şehir her şeye değer" dedi.

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.