loader image

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Ramazan ayı dolayısıyla iftar öncesi aileleri ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

 

Ramazan ayının bereketini paylaşmak adına Karacaoğlan Mahallesindeki aileleri dolaşan AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu vatandaşların daveti üzerine evlere konuk oldu. Vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyen Milletvekili Bakbak ve Başkan Fadıloğlu yardıma muhtaç ailelerin tespit edilerek yardım yapılması için talimatlar verdi. Ev ziyaretleri kapsamında son olarak Özbilge ailesine uğrayan Milletvekili Bakbak ve Başkan Fadıloğlu duygulu anlar yaşadı. Kırk gün önce eşini kaybeden Sultan Özbilge'yi ziyarette yeni doğan Yunus Emre bebeği gören Milletvekili Bakbak ve Başkan Fadıloğlu minik bebeğe altın taktı. Ailenin sorunları da dinlenirken yardımcı olunacağının sözü verildi. Amaçlarının vatandaşların dertlerini sıkıntılarını dinlemek olduğunu belirten Başkan Fadıloğlu, "Elimizdeki tüm imkanları kullanarak ailelerimizin sıkıntılarını çözmeye çalışacağız" dedi. 
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile beraber Karacaoğlan Mahallesini ziyaret eden AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, "Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu ile Karacaoğlan Mahallesindeki evleri ziyaret ederek, vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. Yardıma muhtaç vatandaşlarımız vardı. Onların derdiyle ilgilendik ve konuştuk. Aynı zamanda Ramazan ayı mübarek bir ay bu ayın bereketini vatandaşlarımızla paylaşmak istedik. Burada ailemizi ziyaret ettik. Yunus Emre bebek yeni doğmuş umarım ki kendisi bu aileye hayırlar getirir. Aile reisi kısa bir süre önce vefat etmiş. Allah yakınlarına sabır versin. Okulu bırakmış bir kızımız var. En kısa zamanda bu kızımızın da okula geri dönmesini sağlayacağız. Sağ olsun Şehitkamil Belediye Başkanımızın yardıma muhtaç ailelerle çok yakından ilgileniyor. Allah kend
isinden ve ekibinden razı olsun" diye konuştu.

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.