loader image

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Çevre Mühendisleri Odası ve Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

 

Milletvekili Derya Bakbak'ın makamından yapılan açıklamaya göre, Derya Bakbak, Çevre Mühendisleri Odası Gaziantep Şube Başkanı Mustafa Yılmaz ile görüşerek Gaziantep'in çevre sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Bakbak, Gaziantep'teki çevre sorunlarının çözümüyle ilgili her türlü projeye destek vereceğini dile getirdi. Oda Başkanı Mustafa Yılmaz ise Gaziantep'teki çevre sorunları hakkında ortak akılla hareket edilmesi gerektiğinin önemine değinerek Milletvekili Bakbak'a desteğinden dolayı teşekkür etti.

Milletvekili Derya Bakbak daha sonra milletvekili Halil Mazıcıoğlu ve İl Disiplin Kurulu Üyesi Zübeyir Yıldız ile Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

 

Ziyarette Vakıflar Bölge Müdürü İsa Güven ile görüşen Bakbak ve Mazıcıoğlu, Güven'den özürlü vatandaşlara yönelik istihdamın artırılması amacıyla Dayı Ahmet Ağa Okulu'nun arkasındaki alanın Çiçekçiler Pazarı'na dönüştürülmesini talep etti. Ayrıca Gaziler Caddesi'ndeki Hüseyin Paşa Mektebi'nin çevre düzenlemesinin yapılmasının gerekliliğine değinen Bakbak ve Mazıcıoğlu, vakıflara ait tarihi yerlerin korunmasıyla ilgili görüşlerini aktardı.

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.