loader image

Milletvekili Bakbak, Cumhuriyet Bayramı’nı Kutladı

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, büyük Türk milletinin Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde kurmuş olduğu Cumhuriyetimizin 88. yılını en içten dilekleriyle kutladı.

Bakbak, yayımladığı mesajında, Van Erciş'te meydana gelen deprem felaketi sebebiyle içinde bulunduğumuz bu zor günleri, ayrım yapmadan, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak birlik ve beraberlik içerisinde, sağduyumuzu kaybetmeden sağlam adımlarla atlatacağımıza inandığını belirtti. Milletvekili Bakbak, mesajında şöyle dedi:

"Bugün birçok komşu ülkeye örnek teşkil edecek, Cumhuriyet yapısına sahibiz. İç ve dış politikadaki başarılarımız, zengin kültür yapımız ve önemli jeopolitik konumumuzla, gün be gün yaklaştığımız 100. Yılımıza, bir önceki günden daha kuvvetli biçimde, dünyanın gözde ülkeleri arasında olarak ilerlemekteyiz. Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi 'Türk ulusu büyüktür. Özgürlüğü ve barışı sever. Canı pahasına da olsa, Cumhuriyeti sonsuza kadar yaşatacak güçtedir. ve yaşatacaktır'. Ulu önderimizin sözleri ve bizlere duyduğu güven ile tüm şehitlerimizi rahmetle anar, Büyük Türk milletinin ve Gaziantep halkının Cumhuriyet Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlarım."

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.