loader image

DERYA BAKBAK SIKI ÇALIŞIYOR 

AK Parti Gaziantep milletvekili adayı Derya Bakbak, 2011 seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği köylerde özellikle köy kadınlarının yoğun ilgisini gördü. 

Köylerde karşılaştığı vatandaşlarla tek tek ilgilenen Derya Bakbak çocukları kucağına alarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada Bakbak, “İktidarımız döneminde eğitimden sağlığa, sağlıktan ulaştırmaya emniyete kadar birçok alanda çalışmalarımız oldu. Bundan 9-10 yıl öncesine baktığımızda gazetelerde hastane kuyruklarını ilaç kuyruklarını köylerden ilçelere, ilçelerden illere gidemeyen hastalarımızın haberlerini okuyorduk. Bugün ise köy meydanında rahatsızlanan bir kişinin ambulans helikopterlerle nasıl götürüldüğü haberini okuyoruz. En modern hastanelerde en modern bir şekilde sağlık hizmeti
alıyoruz” dedi.

Başbakan Erdoğan’ın talimatıyla her köy ve mahalleyi ziyaret edeceklerini dile getiren Bakbak, “Başbakanımızın dediği gibi dolaşmadığımız yer bizim değildir” diyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte ayrı ayrı ekiplerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinleyip ona göre çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bütün arkadaşlarımızla birlikte hizmetleri daha ileriye götürme hedefindeyiz” diye konuştu.

TELGRAF GAZETESİ   23.05.2011


AKPARTİ MİLLLETVEKİLİ ADAYLARI, İSLAHİYE’ DE RESİM SERGİSİ GEZDİ.

Akparti  Gaziantep milletvekili adayları Derya Bakbak ve Abdullah Tombul ,  İslahiye’de açılan “Milli Mücadele” konulu sergiyi gezdi.

AkpartiGaziantep milletvekili adayları Şamil Tayyar, Derya Bakbak ve Abdullah Tombul, İslahiye’de açılan “Milli Mücadele” konulu sergiyi gezdi.

İslahiye Halk Eğitim Merkezi’ nde, İslâhiye Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Halil Göral tarafından düzenlenen resim sergisini gezdi ve ressam Göral’dan bilgi aldı.

Adaylar resim sergisini gezdikten sonra, İslahiye ilçesine bağlı Koçcağız, Telli, Çerçili, Arpalı, Hanağzı ve Türkbahçe köylerini ziyaret etti.


AK PARTİ HEYETİ’NDEN GSO’YA ZİYARET

AK PARTİ HEYETİ'NDEN GSO'YA ZİYARET

AK Parti milletvekili adayları, Gaziantep Sanayi Odası’nı (GSO) ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer ve beraberindeki milletvekili adayları Hüseyin Çelik, Fatma Şahin, Nejat Koçer, Mehmet Sarı, Mehmet Erdoğan, Derya Bakbak, Halil Mazıcıoğlu, Fikret Murat Tural, Abdullah Tombul, Ali Şahin ve Adem Yücel, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, başarı dilediler.

 

 


AK Parti Gaziantep milletvekili adayları OSB’yi ziyaret etti  
 
 
AK Parti Gaziantep milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Cahit Nakıboğlu’nu ziyaret etti. 
dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.