loader image

Empati Sosyal Sorumluluk ve Eğitim Derneği Gaziantep Şubesi kuruluşunun 3'ncü yılını Antakya Medeniyetler Korosu konseriyle kutladı.

Gaziantep kuruluşunun 3'ncü yılını Antakya Medeniyetler Korosu konseriyle kutladı. Dernek, düzenlenen konserin gelirini de önümüzdeki günlerde temeli atılacak Empati Derneği İlköğretim Okulu'nun yapımına bağışlama kararı aldı.

Organizasyonun sonunda Gaziantep Valisi Erdal Ata, AK Parti Milletvekili Derya Bakbak ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu sahneye çıkarak, 'Memleketim' şarkısını koroyla birlikte seslendirdi.

Programda konuşan Dernek Başkanı Pınar Topçuoğlu, sosyal sorumluluk projeleri arasındaki önceliklerinin eğitim olduğunu vurguladı.

 

Düzenledikleri etkinliklerle şehrin sosyal yaşamına da farklı boyutlar kazandırdıklarını anlatan Topçuoğlu, "Temelde en büyük önceliğimiz eğitim oldu. Örgün ve Yaygın eğitim alanında neler yapabileceğimizi tartıştık ve her iki alanda da etkin olarak faaliyetler sürdürerek önemli ilklere imza attık. Gaziantep'in derslik ve okul açığını göz önüne alarak derneğimizin adını taşıyacak Empati İlköğretim Okulu'nun önümüzdeki günlerde temelini atacak olmanın sevincini yaşıyoruz." diye konuştu.

Daha sonra Antakya Medeniyetler Korosu 'Köklerden Göklere' adlı konserle katılımcılara bir müzik ziyafeti sundu. Konser sonunda, Gaziantep Valisi Erdal Ata, AK Parti Milletvekili Derya Bakbak ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu da sahneye çıktı. Protokol üyeleri, 'Memleketim' şarkısında koroya eşlik etti.

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.