loader image

Şahinbey Belediyesi, uzun yıllardır araç ve yaya trafik sorununun yaşandığı Hoşgör Meydanı'nda çalışma başlatarak kısa süre içinde yapımını tamamladığı Hoşgör Cami, Park ve Meydan'ın açılışını dualarla gerçekleştirdi.

Törene, Gaziantep Valisi Erdal Ata, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Mehmet Sarı, Halil Mazıcıoğlu, AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Cafer Yılmaz, Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan, Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın, İl Emniyet Müdürü Süleyman Oğuz, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Osman Toprak, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, İl Müftüsü Ahmet Bulut, Şahinbey İlçe Müftüsü Yahya Polat ve Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından program Kur'an tilaveti ile başladı. Konuşmaların ardından Müftü Bulut tarafından okunan dualardan sonra protokol üyeleri hep birlikte kurdele kesiminde bulunarak cami, park ve meydanı hizmete açtılar. Vali Ata ise Başkan Tahmazoğlu'na başarılı hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti.

 

 

 

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.