loader image

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri ve il, ilçe teşkilatlarına hizmetlerini gezdirdi. Sırasıyla gezilen projeler milletvekili ve Ak Parti teşkilatından tam not aldı. Geziye AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan, Ali Şahin, İl Başkanı Ahmet Uzer, İlçe Başkanı Hasan Coşkun, İl Kadın Kolları Başkanı Filiz Üzücü, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ve çok sayıda partili katıldı.

Sosyal Belediyeciliğin gereklerini yerine getiren ve yaptığı projelerle vatandaşların takdirini kazanan Şehitkamil Belediyesine bir övgüde Gaziantep Milletvekilleri ve AK Parti teşkilatından geldi. Başkan Fadıloğlu tarafından öncesinde slayt gösteri ile bilgilendirilen vekiller ardından gün boyu projeleri gezerek hizmetleri yerinde gördü. Katı Atık Ayrıştırma tesislerinden başlayan gezide sırasıyla Beykent toplu konut alanları Dülük Tabiat Parkı, izci kampı, biyolojik gölet, alleben yüzme havuzu, inşaat aşamasında ki belediyemizin yaptırdığı dershane ve Merveşehir’ de yapılan yüzme havuzunda noktalandı. Hizmet zinciri diye nitelendirilen projeler hayran bıraktı.

Milletvekili Derya Bakbak hizmetlerin memnuniyet verici olduğunu ifade ederek, “Sabah erken saatlerden beri Başkanımızın eşliğinde projeleri gezdik. Sosyal tesislerin yanı sıra Dülük Tabiat Parkı içerisinde oluşturulan alan ve Biyolojik Gölet tabiat anlamında Gaziantep’e çok ayrı bir renk katmış. Yine bunun yanında Alleben yüzme havuzu gençlerin yüzme sporuna olan ilgisini artıracaktır. Bunlar sosyal belediyeciliğin gereklerini tam anlamıyla ortaya koyan projeler. Başkanımızı tebrik ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.