DR. DERYA BAKBAK'IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE BİRLİK GÜNÜ MESAJI

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

DR. DERYA BAKBAK'IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE BİRLİK GÜNÜ MESAJI

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Dr. Derya Bakbak, 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

 

 

 

Türkiye’nin ve milletimizin 15 Temmuz 2016’da tarihte eşi benzeri görülmemiş bir ihanetle karşı karşıya kaldığını belirten Dr. Bakbak, “O karanlık gecede, kahraman ordumuzun şanlı üniforması ardına gizlenen vatan hainleri, milletimizin silahlarını milletimize doğrulttular. Tarih, çok ihanet yazmıştır ama böylesini ne gördük ne okuduk ne de şahit olduk. Ama bu hainlerin tahmin edemedikleri bir şey vardı, o da milletimizin ölüme meydan okuyan cesareti ve demokrasisine sahip çıkma erdemiydi.” dedi.

 

15 Temmuz’da gösterilen direnişin dünya demokrasi tarihinde müstesna bir yeri olduğunu ifade eden Derya Bakbak, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yiğit ve dik duruşu, o gece milletimizin şahsında vücut buldu. Milletin polisi, milletin askeri, milletin vekilleri, milli iradeye yönelik bu korkunç taarruza karşı yek vücut oldular.  O gece, milletimizin Çanakkale’de, Gaziantep’te ve Millî Mücadele’de gösterdiği azme bir kez daha şahitlik ettik.  Dünya tarihinde hiçbir millet bağımsızlığı, birliği ve dirliği uğruna canın hiçe sayıp kendini tankların önüne atmamıştır. Kahramanlarımız, vatanımıza, milletimize, devletimize sahip çıkmak uğruna tankların, uçakların önüne atlayarak canlarından geçtiler ve şimdi inşallah şehitlik makamındalar.” diye konuştu. 

 

15 Temmuz Darbe ve İhanet Girişimi’nin ardından terörle mücadelenin büyük bir kararlılıkla devam ettiğini söyleyen Dr. Bakbak, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ve liderliğinde, AK Partimizin ve Yenikapı Ruhu’nu birlikte bölüştüğümüz Cumhur İttifakı ortaklarımızın çabalarıyla memleketimiz bir daha asla FETÖ’cülerin, PKK’lıların ve diğer teröristlerin at koşturdukları bir yer haline gelmeyecektir. 15 Temmuz gecesi yazılan birlik ve beraberlik destanı bunun en büyük kanıtıdır.  Artık darbeyle, ihanetle, katliamlarla hizaya getirilecek bir Türkiye yok. Güçlü ekonomik altyapısıyla savunma sanayisini yerlileştiren, millileştiren ülkemiz, %100 yerli üretim İHA ve SİHA’larla, uçak, tank, top mühimmatıyla terör örgütlerine dünyayı dar etmektedir. PKK’dan FETÖ’ye, DEAŞ’tan diğer 

 

birçok terör yapılanmasına kadar tüm tehditler, tereddüt edilmeksizin yok edilmektedir. Milletimizin feraseti ve çalışkanlığıyla, devletimizin desteğiyle, Cumhurbaşkanımızın liderliğiyle 2023 ve 2071 hedeflerimize doğru son sürat ilerliyoruz. Bizlere bu yolun doğru yol olduğunu canlarıyla kanlarıyla gösteren başta 15 Temmuz şehitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle, saygıyla minnetle anıyorum.” dedi. 

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.