GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ BAKBAK; “ESNAFIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ BAKBAK; “ESNAFIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”

 

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ BAKBAK; “ESNAFIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”

 

 

Gaziantep Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Dr. Derya Bakbak, Pandemi sürecinde Gaziantep’e fedakarlıkla hizmet veren esnafların görüşlerini almak ve onlara destek olmak amacıyla esnaf odalarına ziyarette bulundu. 

 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için pandemi sürecindeözveriyle çalışan tüm esnaflara teşekkür ederek, “Esnafımızla gurur duyuyoruz.” dedi.

 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Gaziantep Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Vakkas Katırlı, Gaziantep Oto Makine ve Sanatkarları Odası Başkanı Mustafa Kemal Güneş ve Gaziantep Berberler Odası Başkanı Hacı Darıcı’yı TBMM’nin kapalı olduğu bu dönemde ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu. 

 

Dr. Derya Bakbak bu ziyaretlerde yaptığı açıklamada esnafın pandemi sürecinde çok önemli bir sorumluluğu başarıyla üstlendiğini kaydederek;

 

“Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için özveriyle çalışan tüm esnafımıza teşekkür ediyoruz. Esnafımızla gurur duyuyoruz. Zorlukları beraber aşacağız.” ifadelerini kullandı.

 

Esnafın taleplerini aldıklarını ve ilgili Bakanlıklara ileteceklerini kaydeden Bakbak, aşılama çalışmalarının ardından normalleşmeye geçileceğini ümit ettiğini dile getirdi.

 

Vakkas Katırlı, Mustafa Kemal Güneş ve Hacı Darıcı da Derya Bakbak’ı ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirirlerken, nazik ziyareti dolayısı ile teşekkürlerini bildirdiler.

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.