MİLLETVEKİLİ DERYA BAKBAK, 1.LİGE YÜKSELEN BAYAN HENTBOL TAKIMI’NI TEBRİK ETTİ

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

MİLLETVEKİLİ DERYA BAKBAK, 1.LİGE YÜKSELEN BAYAN HENTBOL TAKIMI’NI TEBRİK ETTİ

 

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM Dışişleri Komisyonu Üyesi Dr. Derya Bakbak, 1.  Lige yükselen Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi Bayan Hentbol Takımı’nı tebrik ederek “Sporcularımızın başarıları yerelde şehrimizi, uluslararası alanda ise ülkemizi gururlandırıyor” dedi.

 

Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Güçmen, Bayan Hentbol Takımı Antrenörü Mikail Şahin ve sporcular, AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak’ı ziyaret etti. Yöneticilerle birlikte sporcuları Gaziantep Ofisi’nde kabul eden Milletvekili Derya Bakbak, “Başarılarından dolayı sporcularımızı ve yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Sporcularımızın başarıları yerelde şehrimizi, uluslararası alanda ise ülkemizi gururlandırıyor” diye konuştu.

 

 

Bakbak “Kızlarımızın başarısı bizleri gururlandırdı”

 

Türkiye’de hem profesyonel spor takımlarına hem de amatör spor takımlarına önemli yatırımlar yapıldığına vurgu yapan AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak, yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “18 yıldır Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ilgili tüm kurumlarımız spora ve sporcuya büyük yatırımlar yaptı. En modern statlar, spor salonları inşa edildi. Sporcularımız tüm branşlarda, Ay Yıldızlı bayrağımızı dünyanın dört bir yanında gururla dalgalandırıyor.

Bu takımlarımızdan biri de Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi Bayan Hentbol Takımı, 2019-2020 sezonunda Kadınlar 2. Lig B Grubu’nda başarılı bir performans sergileyerek birinci lige yükseldi. Kızlarımızın başarısı bizleri gururlandırdı. 2020-2021 sezonunda da büyük başarılar elde edeceklerine inanıyorum. Bizler her zaman sporun ve sporcularımızın destekçisiyiz. Tüm sporcularımızı, teknik heyeti ve idarecilerimizi tebrik ediyorum. Yolunuz açık, başarılarınız daim olsun.”

Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Güçmen ise çalışmalar hakkında AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak’a bilgi verip taleplerini iletti. Ziyaretin sonunda Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi Bayan Hentbol Takımı adına, üzerinde “Derya Bakbak” yazan 27 sırt numaralı forma hediye etti.

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.