24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

İlim kapısının anahtarını elinde tutan eğitim dünyamızın kıymetli neferleri; tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum.

Öğretmenlik, sadece eğitim ve öğretim kurumlarında öğrencilere istenilen seviyede bilgi, beceri, sanat veya bir tekniği öğretme mesleği değildir.

Öğretmen ilim yolunda ideal aşılayandır. Öğretmen, gelecek nesillerin mimarıdır, nesil yetiştirmek gibi yüce bir sorumluluğun öncüsüdür. Öğretmenlerimiz geleceğimize yön vererek toplumun hamurunu şekillendirmektir.

Bizler, geleceğimizin Türkiye’si olan çocuklarımızın bilime, sanata, spora meraklı, teknolojiyi kullanan, üreten, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, ahlaklı, erdemli ve vicdanlı nesiller olarak yetiştirilmesi arzusundayız.

Ülkemiz çok daha müreffeh yarınlara bu nesil ile uyanacak, bu ülke onların omuzunda yükselecek.

İşte bu yüzden öğretmenlerimiz Türkiye Cumhuriyeti’nin yarınlarını emanet edeceğimiz nesillerimizi aklın ve bilimin ışığında donanımlı bireyler olarak yetiştirme gibi önemli bir görevi üstlenmiştir.

Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz” olacaktır.

Yeni nesil öğretmenlerimizin eseri olurken, bizler de AK Parti olarak eğitimin niteliğini artırma, çağın gerektirdiği yenilik ve dönüşümlere ayak uydurarak, 2023 Eğitim Vizyonumuz ve 11. Kalkınma Planımız kapsamında öğretim programlarını esnek, modüler ve uygulamalı yapıya kavuşturmayı hedefliyoruz. Eğitim kalitemizi artırırken, öğretmenlerimizin de çalışma şartlarını iyileştiriyoruz.

Hükumetlerimiz döneminde atanan öğretmen sayımız,  mevcut öğretmen sayımız olan 946 bin 114’ün yüzde 69’una karşılık gelmektedir.

Öğretmenlerimizin her daim yanında ve destekçisi olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Geleceğe emin adımlarla dimdik ilerleyen, bu yolda kamil insan yetiştirme aşkıyla yurdumuzun her bir yerinde fedakarca görev yapan siz öğretmenlerimiz, vatanımız için daima umut ışığısınız.

Siz değerli öğretmenlerimiz sayesinde Güçlü Türkiye yolunda güçlü nesiller yetişecek, bu nesillerle birliğimizi, dirliğimizi, gücümüzü ve varlığımızı ilelebet sürdüreceğiz.

Bu vesileyle başta öğretmenlerim olmak üzere yurdumuzun her bir köşesinde fedakarca görev yapan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum...

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.