10 KASIM GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

10 KASIM GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI

İstiklal mücadelemizin lideri ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ebediyete intikalinin 81. yılında rahmet ve minnetle anıyorum.

Dünya siyasetinde derin izler bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk “Benim manevi mirasım bilim ve akıldır” sözüyle aydınlık yarınlarımızın bilim ve akıldan geçtiğine vurgu yapmış, hayattaki en hakiki yol göstericiyi ilim ve fen olarak işaretlemiştir.

Bizler de ulu önderin, Cumhuriyet’i emanet ettiği gençlerimiz başta olmak üzere tüm milletimizle tıpkı kurtuluş mücadelesindeki gibi canla başla ilim orduları yetiştirme gayretinde olacağız. Tam bağımsızlık anlayışıyla savaş meydanlarında, diplomasi masalarında kazandığımız zaferleri ilim ile taçlandıracak, bilim ile yücelteceğiz.

Atatürk’ün ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarma idealini yaşatmak için, göstermiş olduğu hedef doğrultusunda şanlı tarihimizden aldığımız güç ile yılmadan, yorulmadan daha müreffeh, daha güçlü Türkiye için çalışacağız.

Milletimizin hayatındaki 3 dönüm noktası olan; 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla ilerlerken Gazi Mustafa Kemal’in bizlere emanet ettiği aziz vatanımızı koruyarak, Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet payidar kılacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarına bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi ve tüm ecdadımızı minnetle anıyorum.

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.