DERYA BAKBAK KAMİL OCAK STADYUM ÇALIŞTAYINDA ÖĞRENCİLERLE BİRARAYA GELDİ

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

DERYA BAKBAK KAMİL OCAK STADYUM ÇALIŞTAYINDA ÖĞRENCİLERLE BİRARAYA GELDİ

Milletvekili Derya Bakbak Gaziantep  Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Zirve Üniversitesi ve Mimarlar Odasının ortak bir çalışması olan Kamil Ocak Stadyum Çalıştayı’nda öğrencilerle bir araya geldi. 

Kamil Ocak Stadyumu’nun bulunduğu alanın tarihi doku, Kale, yeni şehir ve Demokrasi Meydanı bağlantısında önemli bir noktada bulunması sebebiyle Gaziantep’te ilk defa düzenlenen ve 3 gün sürecek olan bu çalıştayda Gaziantep’in üç üniversitesinin mimarlık öğrencilerinin farklı programlar kullanarak maketler ve çizimlerle ortaya çıkardığı tasarımlar değerlendirilecek.

Kendisi de Yüksek Mimar olan AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, genç fikirlerin şehrin vizyonu olabilecek böyle bir projeye katkı sağlayacaklarından emin olduğunu söyledi. Zamanın çok dinamik bir kavram olduğunu ifade eden Bakbak böylesi bir projenin gelişen teknolojilerin ve yeni beklentilerin yansımasına hizmet edeceğini dile getirdi.

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.