AK Parti Heyetinden Tahmazoğlu'na Hayırlı Olsun Ziyareti

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

AK Parti Heyetinden Tahmazoğlu'na Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti heyeti, yeni dönemde de belediye başkanlığını kazanan Mehmet Tahmazoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Şahinbey Belediyesi önünde Başkan Tahmazoğlu tarafından karşılanan Hüseyin Çelik ve beraberindeki heyet, Başkan Tahmazoğlu'na çiçek takdim ederek, "hayırlı olsun" temennilerinde bulundu. 

Tahmazoğlu'na hayırlı olsun ziyaretine, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Hüseyin Çelik'in yanı sıra; Sanayi, Ticaret, Enerji Tabi Kaynaklar Bilgi Komisyonu Başkanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Halil Mazıcıoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan, Mehmet Sarı, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer ve yardımcıları katıldı.

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.