LİSE ÖĞRENCİSİ HAŞİM’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

LİSE ÖĞRENCİSİ HAŞİM’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Özel Sanko Fen ve Teknoloji Lisesi 9.sınıf öğrencisi olan Haşim Bakbak 2 yıldır yazdığı şiirlerini kitap haline getirerek, gelirini “Şehit Ailelerine Yardım Derneği’ne” bağışladı.Bu davranışı ile dikkat çeken Haşim’e Şehit Ailelerine Yardım Derneği Başkanı Hamza Bayındır plaket verdi.

Başkan Hamza Bayındır törende yaptığı konuşmada “Genç kardeşimin bu davranışı bize moral katmıştır. Bu ülkenin gençlerinin şehidine gazilerine bakışının derinliğini gördüm. Haşim’i kutluyorum.” dedi. Haşim Bakbak ise yaptığı konuşmada “Bugün caddede sokakta rahatça gezebiliyorsak , evimizde oturup şiir yazabiliyorsak bunu vatan için canını veren  şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz.” Türk Gençliğinin ecdadını hiç unutmadığını hatırlatan Haşim, Türkiye’nin bir hazine olduğunu ve bu hazineyi korumak için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini söyledi.

Haşim Bakbak’a plaketini annesi Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak verdi. Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak da yaptığı konuşmada “Haşim’in davranışının takdir edilmesi benim için ayrı bir mutluluk oldu.Başkanımıza ve Haşim’e teşekkür ediyorum. Bir kez daha görülüyor ki Türkiye, gençliği ile emin ellerde.Aziz şehitlerimiz rahat uyuyun.Size layık nesiller çok şükür yetişiyor” dedi.

Tören Haşim’in okuduğu şiirle son buldu.

 

 

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.