GAZİANTEP'TE AK PARTİ'NİN ZAFER KUTLAMASI

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

GAZİANTEP'TE AK PARTİ'NİN ZAFER KUTLAMASI

Gaziantep AK Parti il binasına toplanan yüzlerce partiliye seslenen AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer, gece gündüz durmadan çalıştıklarını belirterek, "Soğuk demediniz, gece demediniz, gündüz demediniz bizleri yalnız bırakmadığınız için Allah hepinizden razı olsun, sağ olun var olun. Belediye başkanlarımız yeniden bu kentte hizmet emek için kolları sıvayacak ve Gaziantep'i her alanda en iyi noktaya getirmek için çaba gösterecektir" dedi. 

Ahmet Uzer ardından, milletvekili seçildikten sonra çalışkanlığı ve üstün gayretiyle gönlümüzde taht kuran, üzerine aldığı tüm sorumlulukları layıkıyla yerine getiren, hanımefendiliği ve kişiliğiyle kendini herkese sevdiren hanımefendi milletvekilimize mikrofonu veriyorum dedi. Derya Bakbak da yaptığı konuşmada seçimde  üstün başarı gösteren teşkilata teşekkür etti. "Son üç aydır elini sıkmadığımız, hatırını sormadığımız kimse kalmasın diye gayret gösterdik.Şehri karış karış gezdik, başbakanımızın çalışmasına layık olmaya çalıştık. Tüm belediye başkanlarımızı candan kutluyorum, bu gayret bu teveccüh hedefimizi büyütmüştür." dedi.

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.