MİLLETVEKİLLERİ BAKBAK, KOÇER VE BAŞKAN ADAYI FADILOĞLU ESNAFI GEZDİ

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

MİLLETVEKİLLERİ BAKBAK, KOÇER VE BAŞKAN ADAYI FADILOĞLU ESNAFI GEZDİ

AK Parti Şehitkamil Belediye Başkan adayı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak ve Nejat Koçer ile birlikte, Nizip Caddesi, Ali Fuat Cebesoy Bulvarı ve İbrahimli Mahallesi esnafını gezdi. Esnafın sevgi gösterisiyle karşılaşan Bakbak, Koçer ve Fadıloğlu, esnafın sıkıntılarını dinledi.30 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için AK Parti’den Şehitkamil Belediye Başkan adayı olan Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak ve Nejat Koçer ile önce Nizip Caddesi’nde bulunan esnafla bir araya geldi.İşyerlerini dolaşarak esnafın sıkıntılarını dinleyen Milletvekilleri Derya Bakbak, Nejat Koçer ve Başkan adayı Fadıloğlu esnafın sorularını dinleyerek, sıkıntıların giderilmesi konusunda ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini söyledi. 

Esnaf; Milletvekilleri Derya Bakbak, Nejat Koçer ve Şehitkamil Belediye Başkan adayı Rıdvan Fadıloğlu’nun ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyetleri dile getirerek, önümüzdeki yerel seçimlerde Başkan Fadıloğlu’nu tekrar görevinin başında görmek istediklerini söyledi.AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak ve Nejat Koçer ile Başkan adayı Fadıloğlu, Ali Fuat Cebesoy Bulvarı ve İbrahimli Mahallesi esnafını gezerek, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için desteklerini istedi.

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.