AK Parti İçin Herşeyimizi Veririz

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

AK Parti İçin Herşeyimizi Veririz

AK Parti'nin Belediye Başkan adayları, Gaziantep Milletvekilleri ile birlikte ziyaret ettiği Toptancılar Sitesi'nde esnafın tam desteğini aldı. Toptancılar Sitesi esnafı, 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti'nin tam destekçisi olacaklarını söyledi. 

 

AK Parti'den Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkan adayı Rıdvan Fadıloğlu ve Şahinbey Belediye Başkan adayı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Halil Mazıcıoğlu, Mehmet Erdoğan, Mehmet Sarı, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun ile birlikte GATEM'de bulunan Toptancılar Sitesi esnaflarını iş yerlerinde ziyaret etti. Esnafla sohbet eden başkan adayları ve milletvekilleri, her konuda esnafın yanında olduklarını belirterek, 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler için destek istedi.

Bu seçimin artık yerel seçim havasından çıkıp memleket meselesine döndüğünü ifade eden esnaf, şunları söyledi: "AK Parti'ye yapılan saldırıları bizler açık bir şekilde görüyoruz. AK Parti'nin yapmış olduğu hizmetleri şuana kadar hiçbir hükümet yapmadı. Biz esnaflar olarak Başbakanımıza ve buradaki Başkan adaylarımıza yürekten inanıyoruz. Belediye Başkan adaylarımız Fatma Şahin, Rıdvan Fadıloğlu ve Mehmet Tahmazoğlu'nun Gaziantep'e kazandırdıkları hizmetleri de hepimiz açık bir şekilde görüyoruz. Yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Rıdvan Fadıloğlu'na ve Mehmet Tahmazoğlu'na çok teşekkür ediyoruz. Fatma Hanım da Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra onunda kentimize hizmet edeceğinden hiçbir şüphemiz yoktur. Bu saatten sonra AK Parti Başkan adaylarımız bizden oy değil, canımızı isteseler yine veririz. Çünkü artık bu seçim yerel seçim havasından çıkıp, memleket meselesine dönüştü. AK Parti'ye yapılan bu saldırıları, biz Gaziantepliler olarak, 30 Mart'ta sandık başında cevabımızı vereceğiz ve AK Parti'ye desteğimizi her zaman sürdüreceğiz. İnşallah, AK Parti'nin yine sandıktan büyük bir zaferle çıkacağına inanıyoruz." 

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.