Esnaf, Şahinbey'de Yapılan Hizmetlerden Memnun

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

Esnaf, Şahinbey'de Yapılan Hizmetlerden Memnun

Seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren AK Parti Şahinbey Belediye Başkan adayı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan ve AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hakan Kurt ile birlikte Hamdi Kutlar Caddesi ve Zincirli Bedesten esnafını ziyaret etti. Tek tek işyerlerini dolaşarak esnafa 'hayırlı işler' dileyen Milletvekili Erdoğan, Bakbak ve Başkan Tahmazoğlu; esnafın dilek ve talepleri dinledi. 

30 Mart Pazar günü yapılacak seçimlere çok az bir süre kala seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Şahinbey Belediye Başkan adayı Mehmet Tahmazoğlu, esnafla bir araya geldi. Başkan Tahmazoğlu; AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Derya Bakbak ve AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hakan Kurt ile birlikte Hamdi Kutlar Caddesi ve Zincirli Bedesten esnafını ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürdüklerini kaydeden AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, "Esnafımızın ve vatandaşlarımızın AK Partimize ve Başkanımıza karşı müthiş bir ilgisi var. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu'nun yapmış olduğu hizmetler takdirle karşılanıyor" diye konuştu.

Esnaf ise geçmişte yapılan çalışmalarla şimdiki yapılan çalışmaları kıyasladıklarında son dönemde Şahinbey ilçesinde yapılan çalışmalardan çok memnun olduklarını belirterek, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'na teşekkür etti.

Esnaf gezisi ardından Milletvekili Mehmet Erdoğan, Derya Bakbak ve Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi tarafından restore edilerek hizmete sunulan Şehreküstü Konaklarına geçerek, burada meslek edindirme kurslarına katılan hanımlarla sohbet etti. 

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.