Başkan Adayları ve Milletvekilleri, Fıstıkçılar ve Peynirciler Sitesi'ni Gezdi

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

Başkan Adayları ve Milletvekilleri, Fıstıkçılar ve Peynirciler Sitesi'ni Gezdi

Yerel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren AK Parti Merkez ve ilçe belediye başkan adayları, Gaziantep Milletvekilleri ile birlikte Fıstıkçılar ve Peynirciler Sitesi’ni gezerek esnafın desteğini istedi. 

AK Parti'den Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkan adayı Rıdvan Fadıloğlu ve Şahinbey Belediye Başkan adayı olan Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Halil Mazıcıoğlu, Nejat Koçer, Ali Şahin AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun ile birlikte Fıstıkçılar ve Peynirciler Sitesi'nde bulunan esnafla bir araya geldi. İşyerlerini dolaşarak esnafın sıkıntılarını dinleyen başkan adayları ve milletvekilleri, esnafın sorularını dinledi. Esnafının hoşgörü ve sevgisiyle karşılanan Başkan adayları, her konuda esnafın yanında olduklarını belirterek desteklerini istedi. Başkan adayları ve milletvekillerini iş yerlerinde ağırlayan esnaf, misafirlerine fıstık, ceviz ve kuru üzüm ikramında bulundu.

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.