Şehitkamil Belediyesi İmarlı Arazilerin Tapularını Törenle Sahiplerine Dağıttı

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

Şehitkamil Belediyesi İmarlı Arazilerin Tapularını Törenle Sahiplerine Dağıttı

Şehitkamil Belediyesi, imara açılan İbrahimli bölgesindeki imarlı arazilerin tapuları düzenlenen törenle sahiplerine dağıttı. Şehitkamil Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen tapu dağıtım törenine; Şehitkamil Belediye Başkanı ve yeni dönem adayı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özgüler ve imara açılan arazilerin sahipleri katıldı. 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak belediyecilik anlamında gerçekleştirdiği projelerden dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na teşekkür ederek, "Gaziantep çok hızlı gelişen bir şehir. Dünyanın en hızlı gelişen şehirleri arasında bulunuyor. Bugün alt yapıları ile üst yapıları ile kültür merkezleri, üniversiteleri, müzeleri ile adından söz ettiren bir şehir. Başkanımızı tebrik ediyorum. Yaptığı işi en iyi şekilde yapmaya çalışan bir insan. İbrahimli bölgesine başkanımız çok büyük emek verdi. İmar konusunda da biz elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık ama bir takım sorunlar vardı. İnşallah önümüzdeki dönemde de imar sorunu olan yerleri planlı programlı bir şekilde imara açma yönünde çaba sarf edeceğiz" açıklamasında bulundu.

Yapılan konuşmaların ardından imara açılan arazilerden tapularını alacak 2 bin kişi adına temsili olarak salonda bulunan tapu sahiplerine tapuları Başkan Fadıloğlu ve AK Parti Milletvekili Derya Bakbak tarafından dağıtıldı. Programın sonunda ise tapu sahipleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.