Selçuklu Gençlik Merkezi'nin Temeli Atıldı

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

Selçuklu Gençlik Merkezi'nin Temeli Atıldı

Şahinbey Belediyesi tarafından yapılacak Selçuklu Gençlik Merkezi’nin temel atma töreni gerçekleştirildi. Yeşilevler Mahallesi'nde temeli atılan Selçuklu Gençlik Merkezi'nin temel atma törenine; AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Nejat Koçer ve Halil Mazıcıoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Temel atma töreni öncesi şarkılar söylendi. Mahalle sakinleri söylenen şarkılarla halaylar çekti. Temeli atılan merkezin birçok alanda faaliyet göstereceği ve 4 mahallenin sosyal yönden ihtiyaçlarını gidereceği belirtildi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'na yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, "Bu tesis kadınlarımıza, çocuklarımıza hizmet verecek bir bina. Onların yaşamsal ihtiyaçlarını, sosyal ihtiyaçlarını fiziksel ihtiyaçlarını, çocuklarımız ihtiyaçlarını giderecek çok özel bir bina. Projeyi gördüğümüzde Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu'na kütüphane gibi olmuş dedim. İnanılmaz güzel bir proje yapmışlar. Belediyemiz gerçekten kentsel dönüşüm çalışmalarıyla yaptığı çalışmalarla Türkiye'nin en büyük ilçelerinden bir tanesidir. Bu çalışmalar bizim için çok önemli çünkü şehrimizin yüzde 70'i çarpık kentleşme çok hızlı göçün beraberinde getirdiği bir sonuç bu nedenle kentsel dönüşüm çok önemli. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'na yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

Yapılan açılış konuşmaları sonrası temel atma töreni gerçekleşti. 

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.