Okullararası Tenis Turnuvası Ödül Töreni

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

Okullararası Tenis Turnuvası Ödül Töreni

AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Fatma Şahin, Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan, Halil Mazıcıoğlu ve Şamil Tayyar, Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Osman Tural ile birlikte Batalhöyük Mahallesi'ndeki Tenis İhtisas Kulübü inşaatında incelemelerde bulundular.

 

İncelemelerin ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği Okullararası Tenis Turnuvası Ödül Töreni'ne katılan milletvekilleri ve federasyon başkanı dereceye giren öğrencilere kupalarını takdim ettiler.

 

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.