MİLLETVEKİLLERİNDEN ESNAF ZİYARETLERİ

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

MİLLETVEKİLLERİNDEN ESNAF ZİYARETLERİ

AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Nizip ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundular.

AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Mehmet Sarı, Ali Şahin ve Halil Mazıcıoğlu yerel seçim çalışmaları kapsamında Nizip Belediye Başkanı ve  Adayı Hacı Fevzi Akdoğan ile birlikte, Mustafa Kökmen Bulvarı üzerindeki esnafları ziyaret etti. 

Gerçekleşen ziyarette esnaflarla tokalaşan ve onların sorunlarını dinleyen Milletvekilleri, yapılacak olan yerel seçimlerde Belediye Başkan adayı Hacı Fevzi Akdoğan’a destek vermelerini istediler. Milletvekillerinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti ifade eden esnaflar ise, onlara olan sevgilerini ’’Durmak yok yola devam diyerek’’ destek verdiler.

 

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.