Yaprak Mahallesi'nde Esnafın Yüzü Gülüyor

HAVA DURUMU

GAZIANTEP

Yaprak Mahallesi'nde Esnafın Yüzü Gülüyor

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ile AK Parti Şehitkamil Belediye Başkan adayı Rıdvan Fadıloğlu, Yaprak Mahallesi'nde vatandaşlar ile bir araya geldi. 

İkinci kez AK Parti'den Şehitkamil Belediye Başkan adayı olan Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun ile birlikte Yaprak Mahallesinde bulunan esnafla bir araya geldi. 

İşyerlerini dolaşarak esnafın sıkıntılarını dinleyen Milletvekili Derya Bakbak ve Başkan adayı Fadıloğlu, esnafın sorularını dinleyerek yapılacakları konusunda esnafı bilgilendirdi. Yaprak Mahallesi esnafının sevgi seli ile karşılaşan Milletvekili Derya Bakbak ve Rıdvan Fadıloğlu, her konuda esnafın yanında olduklarını belirtti.

MAHALLEMİZ TURİZME KAZANDIRILDI

Milletvekili Derya Bakbak ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'nu işyerlerinde ağırlayan Yaprak Mahalle esnafı, "Milletvekilimiz Derya Bakbak ve Başkanımızın Rıdvan Fadıloğlu'nun ziyaretinden büyük mutluluk duyduk. Başkanımız Fadıloğlu, Yaprak Mahallesi sakinleri için çok güzel işler yaptı. Özellikle harabe durumda bulunan evleri onararak, adeta yaşayan bir mahalle haline getirdi. Ayrıca bütün işyerlerimizi de onarıp tek tip haline getirerek, güzel bir görünüme kavuşturdu. Bu güzel görüntü işlerimize de olumlu yansıdı. Başkanımızın mahallemize yapmış olduğu hizmetlerden çok memnunuz ve kendisine çok teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

 

SİTE İÇİ ARAMA

DUYURULAR

REİSLE KUCAKLAŞMA VAKTİ GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN 15 Mart 2019 Cuma günü saat 13:30'da 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK... Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir...

ÇALIŞMA OFİSİMİZ HİZMETİNİZDE...

DEĞERLİ HEMŞERİLERİMİZ! Her Pazartesi 11:00-13:00 saatleri arası OFİSİMİZDE SİZLERLE BULUŞUYORUZ. Yer: İnönü Caddesi No:168 Şahinbey/GAZİANTEP

 

HASRET BİTİYOR GAZİANTEP

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 26 Ocak 2019 Cumartesi Günü saat 13.00'da Karataş Spor Salonu'nda GAZİANTEP İLE KUCAKLAŞACAK, İlçe Belediye Başkan Adaylarımızı açıklayacak. Bu özel buluşmaya tüm halkımız davetlidir.

DR DERYA BAKBAK, 27.DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ.

    

DERYA BAKBAK, 27. DÖNEM AK PARTİ GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU.