loader image

AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Uğur Güceylioğlu ile birlikte gazetemizi ziyaret eden Milletvekili Derya Bakbak, Gazetemiz imtiyaz sahibi Mustafa Diken, Genel Koordinatörümüz İsmail Güneş ve yazarımız Müslüm Tekbaş ile uzun bir süre sohbet etti.

“GÜZELBEY’İ KAYBETMEK İSTEMİYORUZ”

2013 Yılının Ekim ayında yapılması planlanan Yerel seçimlerde, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı için görüşlerini açıklayan AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak” Doğrusunu isterseniz biz Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Asım Güzelbey’i kaybetmek istemiyoruz. Zira hem Güzelbey, hem de ilçe belediye başkanlarımız özverili bir şekilde çalışarak hizmet vermektedirler. Kendilerine sizlerin aracılığı ile bu başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

“GAZİANTEP ÖĞRENCİ ŞEHRİ OLDU”

Bu arada, Gaziantep’te üç üniversitenin faaliyet gösterdiğine dikkat çeken, Derya Bakbak” Gaziantep Üniversitesi, Zirve Üniversitesi ve Hasan Kalyoncu üniversiteleri yoğun bir şekilde eğitim vermektedirler. Bu üç güzide Üniversitelerimize öğrencilerimiz yoğun ilgi göstermektedirler. Gaziantep öğrenci şehri oldu. Bir Gaziantepli olarak bundan gurur duyuyoruz” diye konuştu.

“MÜLTECİLERE BÜYÜK HİZMET VERİLİYOR”

Öte yandan, AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Suriyeli Mülteciler konusuna da değinerek bu konuda şunları söyledi:” Evet, Hükümetimiz, Suriyeli Mültecilere büyük hizmetler sunmaktadır. Hükümetimizin bu olumlu tutumunu Suriyeli Mülteciler olumlu karşıladı ve bize çok teşekkür ettiler”

 

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.