loader image

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya BAKBAK, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile iş ve siyaset dünyasından çeşitli isimlerin de yer aldığı birçok açılış ve temel atma törenine katıldı.

Programa Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılacak olan Şahinbey Sanayi Sitesi’nin Temel Atma Töreni ile başlayan bakanlar ve beraberindeki heyet, ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İletişim Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdiler.

Şehitkamil Belediyesi tarafından kısa süre içinde yapımı tamamlanan Seyrantepe Sosyal Tesisi ve Pazar yerinin açılışları ile lise inşaatının temel atma töreni ise 2 saat süren bir halk konseri ile renklendi.

Buradaki törenlerin ardından Şahinbey Belediyesi’nce yaptırılan Güneş Sosyal Tesisi’nin açılışına katılan bakanlar ve beraberindeki heyet, tesiste bulunan müzik dersliğinde gitar ve saz dinletisi eşliğinde söylenen şarkılara eşlik ettiler. Bayram havası içerisinde büyük bir coşku ile gerçekleştirilen açılış programı aşure ikramıyla son buldu.

Siirt Pervari’de şehit düşen Uzman Çavuş Serkan Perişan’ın ailesine yapılan taziye ziyareti ise dualar ve gözyaşlarıyla gerçekleşti. Buradan ayrılan kafile yoğun programı Gaziantep Üniversitesi’nde gerçekleştirilen göçle ilgili belgesel çekimine katılarak noktaladılar.

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.