loader image

 

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ BAKBAK; “ESNAFIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”

 

 

Gaziantep Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Dr. Derya Bakbak, Pandemi sürecinde Gaziantep’e fedakarlıkla hizmet veren esnafların görüşlerini almak ve onlara destek olmak amacıyla esnaf odalarına ziyarette bulundu. 

 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için pandemi sürecindeözveriyle çalışan tüm esnaflara teşekkür ederek, “Esnafımızla gurur duyuyoruz.” dedi.

 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Gaziantep Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Vakkas Katırlı, Gaziantep Oto Makine ve Sanatkarları Odası Başkanı Mustafa Kemal Güneş ve Gaziantep Berberler Odası Başkanı Hacı Darıcı’yı TBMM’nin kapalı olduğu bu dönemde ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu. 

 

Dr. Derya Bakbak bu ziyaretlerde yaptığı açıklamada esnafın pandemi sürecinde çok önemli bir sorumluluğu başarıyla üstlendiğini kaydederek;

 

“Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için özveriyle çalışan tüm esnafımıza teşekkür ediyoruz. Esnafımızla gurur duyuyoruz. Zorlukları beraber aşacağız.” ifadelerini kullandı.

 

Esnafın taleplerini aldıklarını ve ilgili Bakanlıklara ileteceklerini kaydeden Bakbak, aşılama çalışmalarının ardından normalleşmeye geçileceğini ümit ettiğini dile getirdi.

 

Vakkas Katırlı, Mustafa Kemal Güneş ve Hacı Darıcı da Derya Bakbak’ı ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirirlerken, nazik ziyareti dolayısı ile teşekkürlerini bildirdiler.

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.