loader image

Seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren AK Parti Şahinbey Belediye Başkan adayı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan ve AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hakan Kurt ile birlikte Hamdi Kutlar Caddesi ve Zincirli Bedesten esnafını ziyaret etti. Tek tek işyerlerini dolaşarak esnafa 'hayırlı işler' dileyen Milletvekili Erdoğan, Bakbak ve Başkan Tahmazoğlu; esnafın dilek ve talepleri dinledi. 

30 Mart Pazar günü yapılacak seçimlere çok az bir süre kala seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Şahinbey Belediye Başkan adayı Mehmet Tahmazoğlu, esnafla bir araya geldi. Başkan Tahmazoğlu; AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Derya Bakbak ve AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hakan Kurt ile birlikte Hamdi Kutlar Caddesi ve Zincirli Bedesten esnafını ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürdüklerini kaydeden AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, "Esnafımızın ve vatandaşlarımızın AK Partimize ve Başkanımıza karşı müthiş bir ilgisi var. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu'nun yapmış olduğu hizmetler takdirle karşılanıyor" diye konuştu.

Esnaf ise geçmişte yapılan çalışmalarla şimdiki yapılan çalışmaları kıyasladıklarında son dönemde Şahinbey ilçesinde yapılan çalışmalardan çok memnun olduklarını belirterek, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'na teşekkür etti.

Esnaf gezisi ardından Milletvekili Mehmet Erdoğan, Derya Bakbak ve Başkan Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi tarafından restore edilerek hizmete sunulan Şehreküstü Konaklarına geçerek, burada meslek edindirme kurslarına katılan hanımlarla sohbet etti. 

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.