loader image

Şehitkamil Belediyesi tarafından İslahiye İlçesi'ne yaptırılan İslahiye İlçesi Şehitkamil Sosyal Tesisi'nin resmi açılışı yapıldı. 3 katlı olarak planlanan ve 900 metrekare alana yapılan sosyal tesisin içerisinde bay-bayan taziye evi ve etüt merkezleri bulunuyor. 

Kısa sürede yapımı tamamlanan ve vatandaşların hizmetine sunulan sosyal tesisin açılışına AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Şamil Tayyar, Mehmet Erdoğan, Halil Mazıcıoğlu, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer, Oğuzeli Kaymakamı Arif Gül, İslahiye Kaymakamı Osman Beyazyıldız, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, İslahiye Belediye Başkanı Malike Uludağ, İl Genel Meclis Üyeleri, Şehitkamil Belediyesi Meclis Üyeleri ve çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından protokol üyelerince konuşmalar gerçekleştirildi.

Sosyal tesislerin çok yararlı bir mekan olduğuna değinen Milletvekili Derya Bakbak, "Sosyal tesisin yapılması ve bu ilçeye kazandırılması çok önemli. Belediyelerimizin iş birliği içerisinde olması ve güzel projelere imza atmaları bizleri mutlu ediyor. Gençlerimiz etüt merkezlerinde vakit geçirerek derslerinde daha başarılı olacaklar. Şehitkamil belediyemiz tarafından yapılan bu tesis ilçemize hayırlı olsun" ifadelerini kullandı. 

Konuşmaların ardından protokol üyeleri kurdele keserek, sosyal tesisin açılışını resmi olarak gerçekleştirdi. Açılış sonrasında sosyal tesisi gezildi. 

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.