loader image

Şehitkamil Belediyesi, imara açılan İbrahimli bölgesindeki imarlı arazilerin tapuları düzenlenen törenle sahiplerine dağıttı. Şehitkamil Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen tapu dağıtım törenine; Şehitkamil Belediye Başkanı ve yeni dönem adayı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özgüler ve imara açılan arazilerin sahipleri katıldı. 

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak belediyecilik anlamında gerçekleştirdiği projelerden dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na teşekkür ederek, "Gaziantep çok hızlı gelişen bir şehir. Dünyanın en hızlı gelişen şehirleri arasında bulunuyor. Bugün alt yapıları ile üst yapıları ile kültür merkezleri, üniversiteleri, müzeleri ile adından söz ettiren bir şehir. Başkanımızı tebrik ediyorum. Yaptığı işi en iyi şekilde yapmaya çalışan bir insan. İbrahimli bölgesine başkanımız çok büyük emek verdi. İmar konusunda da biz elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştık ama bir takım sorunlar vardı. İnşallah önümüzdeki dönemde de imar sorunu olan yerleri planlı programlı bir şekilde imara açma yönünde çaba sarf edeceğiz" açıklamasında bulundu.

Yapılan konuşmaların ardından imara açılan arazilerden tapularını alacak 2 bin kişi adına temsili olarak salonda bulunan tapu sahiplerine tapuları Başkan Fadıloğlu ve AK Parti Milletvekili Derya Bakbak tarafından dağıtıldı. Programın sonunda ise tapu sahipleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.