loader image
DR. DERYA BAKBAK’IN YENİ YIL MESAJI
AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak “Müjdelerle sevinçlendiğimiz, dev gibi eserlere imza attığımız, milletimizle el ele, gönül gönüle olduğumuz bir yılı geride bırakıyoruz” dedi.
Gaziantep Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Dr. Derya Bakbak yeni yıl kutlaması münasebetiyle yayımladığı mesajında;
“2020 yılında tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecine karşın, ülkemizin gelişimi ve kalkınması adına çok ciddi çalışmalarda bulunduk. Büyük ve güçlü Türkiye davamızla dev gibi eserlere imza attık, enerji alanında yaptığımız yatırımların neticelerini müjdelerle karşıladık, mazlum coğrafyaların dertlerine deva olduk” dedi.
“Refah, adalet ve barış için tüm dünyanın yardımına koştuk. Ülkemizden yardım bekleyen hiç bir mazlumu geri çevirmedik. Ayasofya’yı ibadete açtık. Hem bölgemizde, hem sınırlarımızı aşan coğrafyalarda adalet için mücadelemizi sürdürdük. Can Azerbeycan’ın istiklal mücadelesine de yardım elimizi uzattık, pandemi sürecinde tıbbi yardım bekleyen tüm ülkelere de. Türkiye dik duruşuyla, gönül coğrafyasıyla ve aziz milletiyle ay yıldızlı bayrağını her alanda en yükseklere çıkaracaktır” ifadelerini kullandı.
“GELECEK KUŞAKLARA BÜYÜK VE GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE EMANET ETMEK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak; “Ülkemizde ve tüm dünyada ekonomi, siyaset, sağlık, eğitim gibi pek çok alanda mühim gelişmelerin yaşandığı bir yılı geride bırakıyor, 2021 yılına yeni umutlar ve hedeflerle giriyoruz. 2020 yılının getirdiği zorlu şartlara rağmen ülkemizi zirvelere taşımak için nasıl çalıştıysak, 2021 yılında da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, gelecek kuşaklara büyük ve güçlü bir Türkiye emanet etmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Ekonomi alanına da değinen Dr. Derya Bakbak; “İnanıyorum ki, 2021 yılı ile Türkiye ekonomisinde de çok önemli atılımlar, pozitif gelişmeler olacaktır. Türkiye, 2021 ile birlikte güçlü bir şekilde kalkınmaya devam edecek, finansal istikrarı sağlayarak ekonomiyi canlı tutmayı sürdürecektir. 2021’de de milletimizle çıkılan bu kutlu yürüyüşte milletimizin dertlerine derman olmak en büyük önceliğimiz olacaktır” dedi.
Mesajında İstiklal Marşı Yılına da dikkat çeken Dr. Derya Bakbak; “2021 yılı Gazi Meclisimiz tarafından İstiklal Marşı yılı olarak kabul edildi. Bizlere istiklal sevdasını hatırlatan ve gençlere aktaran, İstiklal Marşımızın şairi Mehmet Akif Ersoy’u rahmet ve minnetle anıyoruz. Bu vatan uğruna istiklal mücadelesi veren milletimiz adına 2021 yılında da ülkemizi büyütmek ve devletimizi güçlendirmek için çalışacağız“ dedi.
Dışişleri Komisyonu Üyesi ve Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak; Kanuni Sultan Süleyman’ın “Halk içinde mu’teber bir nesne yok devlet gibi, olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi” dizelerinde anlattığı gibi, bu sene tüm dünya olarak bir kez daha sağlığın kıymetini anlarken, devletimiz her alanda milletinin dertlerine deva olmuştur. Pandemi nedeniyle geçirilen zor günlerde, Sosyal Destek Programı, Kısa Çalışma Ödeneği, Nakdi Ücret Desteği gibi çalışmalarla vatandaşlarımıza, esnafımıza Sosyal Koruma Kalkanı oluşturmuştur. Allah’tan diliyorum ki 2021 yılı milletimizin sağlıklı olacağı, bu pandemi sürecenin biteceği bir yıl olsun” ifadelerini kullandı.
“2021 YILININ BAŞTA AZIZ MILLETIMIZ OLMAK ÜZERE TÜM INSANLIK ALEMI IÇIN HAYIRLARA VESILE OLMASI VE ÜLKEMIZIN ADINI HER ALANDA ZIRVELERE YAZDIRMASI  EN BÜYÜK DILEĞIMDIR”
Dr. Derya Bakbak; “2020 yılında yaşadığımız pandemi sürecinin Allah’ın izniyle nihayete ereceği, Ülkemizin dünyanın en güçlü devletleri arasında olacağı, mazlum coğrafyasındaki sorunların çözüme kavuşacağı, milletimizle el ele yürüyüp gönül bağı kuracağımız ve sağlık ve huzur içinde yaşayacağımız bir yıl olması  dileğiyle, 2021 yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur, refah ve hayırlı kazançlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.
dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.