loader image

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Dr. Derya Bakbak, Ramazan ayında da ev ziyaretleri gerçekleştirerek hemşerilerini yalnız bırakmadı.

 

 

 

 

 

 

 

Ramazan Ayı vesilesiyle çeşitli mahallelerde ikamet eden aileleri ve esnafları ziyaret eden Dr. Derya Bakbak, Yaprak, Çakmak, Çıksorut, Umut ve Karaoğlan mahallelerinde ikamet eden vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaret ettiği mahallelerde çalınmadık kapı bırakmamaya gayret gösteren Dr. Bakbak, “Ramazan ayı birlik ve beraberliğin ayıdır. Bir olacağız ki diri olacağız. Bu sebeple, Ramazan ayı boyunca Gazi şehrimizde ziyaretlerde bulunacağız. Ben tüm hemşerilerimin ve İslam aleminin Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ediyor, tuttukları oruçların ve edilen duaların kabul olmasını Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

“Adım atılmadık sokak, gönüllere dokunmadığımız hane kalmayıncaya kadar durmak yok”

 

Dr. Bakbak’a AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç eşlik etti.  Başka ilçelerde de ziyaretler gerçekleştireceğini ifade eden Dr. Bakbak, “AK Parti kuruluşundan bu güne hiçbir vatandaşını yalnız bırakmayan, herkesin gönlüne giren ve takdirini toplayan partidir. Allah’ın izniyle, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın rehberliğinde, milletimizin huzuru ve refahı için çalışmaya devam edeceğiz. Adım atılmadık sokak, gönüllere dokunmadığımız hane kalmayıncaya kadar durmayacağız” dedi.

 

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.