loader image

Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Şahinbey İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Şahinbey Kadın Kollarından çok sayıda partiliyle buluştu. AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hakan Kurt ve AK Parti Şahinbey Kadın Kolları Başkanı Latife Havuccuoğlu’nun da katıldığı toplantıda, Derya Bakbak ağırlıklı olarak Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun da ısrarla vurguladığı ‘Yeni Türkiye’ ideali üzerinde durdu. Derya Bakbak konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

‘’Ülkemiz 2023 yolunda, Yeni Türkiye kavramı ile ifade ettiğimiz ikinci atılım dönemine girmiştir. Yine ezber bozacağız ve değişimden korkmadan ülkemizin ihtiyaç duyduğu reformları birer birer hayata geçireceğiz.

Kadınlar elbette ki gelecek vizyonumuzun en önemli unsurlarından olacaktır. Kadınların hakları, refahı, sosyal hayatta karşılaştığı engellerin ortadan kaldırılması Yeni Türkiye hedefimizin vazgeçilmez bir parçasıdır.

İşte bu vizyonla hareket ederken sizlerde Kadın Kollarının tüm teşkilatın omurgası olduğunu unutmayın. Nasıl ki omurganın zedelenmesi çok vahim sonuçlar doğurursa, Kadın Kolları çalışmalarında doğacak bir zafiyette bir o kadar vahim olacaktır. Bu nedenle sizlerden ricam çalışmalarımızı yürütürken bunun farkında olarak ve bu sorumluluğun verdiği yükün bilinciyle hareket etmeniz. ’’

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.