loader image

Toplantıda konuşan Bakbak, sözlerine yeni İl Yönetimine ve Yürütme Kuruluna başarılar dileyerek başladı. 

Teşkilatın hizmet ettiği ülkü için çok değerli olduğunu vurgulayan Bakbak, konuşmasına şöyle devam etti: ‘Pek görünmeyen ama çok büyük katkı sağlayan değerlerdir. Güçlü komutanların arkasındaki güçlü askerlerdir. Çok iyi çalışan bir makinanın en önemli dişlileridir. 

Yapılan her şey bir ülküye hizmet eder bir yol yaparsınız, insanlar istifade eder, sanayici istifade eder; bir kaldırım yaparsınız insanlar istifade eder, engelliler istifade eder; bir kanun çıkarırsınız tüm insanlık istifade eder, biz AK parti olarak gerek yerel de gerek genel de bu ülküye hizmet ediyoruz.
Katılan her değer, bağlı bulunduğu birime katkı sağlarken ortaya çıkan ürünle adeta özdeşleşir odamıza koyduğumuz gül en güzel bir çiçektir ama temelde onu güzel yapan topraktır, sudur, gübredir, bakımdır, sevgidir.
Teşkilat yapımız da böyledir onu güzelleştiren birçok değer vardır bunun en önemlisi de teşkilat mensubu arkadaşlarımızdır. Hepimizin ülküsü aynı ülküdür. Yapılan hiçbir şey boşa gitmez, yapılan şeyleri hiç kimse bilmese bile, Allah bilir. En büyük ülkümüz de budur o yüzden Rabbimiz her zaman yolumuzu açık ediyor. İyi düşünen iyi yapar. Çalışan kazanır, durmak yok diyorum hepinizi sevgiyle selamlıyorum.’

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.