loader image

Gaziantep Milletvekili Derya BAKBAK, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu. Bakbak, 7 Temmuz 2011 tarihinde Başbakanlık Binası Toplantı Salonunda gerçekleştirilen devir teslim töreninin akabinde Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak’ı kabul eden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Şahin’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak’ın, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, Ak Parti Gaziantep Milletvekili Sayın Fatma Şahin’e Tebrik Mesajı:

 

Gaziantep Milletvekilimiz, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sayın Fatma Şahin’e, tüm ilimizi sevindirecek, gururlandıracak bir görev verilmiştir. Kendisi tüm toplumu ilgilendiren, 8 Haziran 2011 tarihli Resmi Gazetede 633 numaralı Kanun Hükmünde Kararname ile yeni kurulan bir bakanlığın bakanı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız olmuştur. Sayın Fatma Şahin, Ak Parti ile yola çıkıldığından beridir Gaziantep’in ilk kadın milletvekili ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk kadın bakanı olma gibi bir güzelliğe, özelliğe de sahip. Yine bu kabinedeki tek kadın bakan olması nedeniyle de kendisiyle gurur duyuyoruz. Kendisinin bu görevi en iyi şekilde yapacağından hiçbir şüphemiz yok. Sayın Şahin bir bayrağı devraldı. Vatana millete güzel hizmetler yapmayı nasip eder inşallah.

 

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.