loader image

Akparti Gaziantep Milletvekili Adayı Derya BAKBAK ve diğer milletvekilii adayları İslahiye ilçesine bağlı Koçcağız, Telli, Çerçili, Arpalı, Hanağzı ve Türkbahçe köylerini ziyaret etti.

 

AK Parti Gaziantep milletvekili adayı Derya Bakbak, 2011 seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği köylerde özellikle köy kadınlarının yoğun ilgisini gördü.

Köylerde karşılaştığı vatandaşlarla tek tek ilgilenen Derya Bakbak çocukları kucağına alarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada Bakbak, “İktidarımız döneminde eğitimden sağlığa, sağlıktan ulaştırmaya emniyete kadar birçok alanda çalışmalarımız oldu. Bundan 9-10 yıl öncesine baktığımızda gazetelerde hastane kuyruklarını ilaç kuyruklarını köylerden ilçelere, ilçelerden illere gidemeyen hastalarımızın haberlerini okuyorduk. Bugün ise köy meydanında rahatsızlanan bir kişinin ambulans helikopterlerle nasıl götürüldüğü haberini okuyoruz. En modern hastanelerde en modern bir şekilde sağlık hizmeti alıyoruz” dedi.

Başbakan Erdoğan’ın talimatıyla her köy ve mahalleyi ziyaret edeceklerini dile getiren Bakbak, “Başbakanımızın dediği gibi dolaşmadığımız yer bizim değildir” diyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte ayrı ayrı ekiplerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinleyip ona göre çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bütün arkadaşlarımızla birlikte hizmetleri daha ileriye götürme hedefindeyiz” diye konuştu.

 

 

 

 

 

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.