loader image

Milletvekili Bakbak ve Mazıcıoğlu AK Parti Şahinbey Kadın Kolları Toplantısı’na katıldı. Toplantıda AK Parti Şahinbey Kadın Kolları Başkanı Latife Havuçcuoğlu 10 yıldan beri AK Parti’ye emek veren kadınlara ödüllerini takdim etti.

Toplantıda konuşma yapan AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, her zaman yanlarında ve destekçileri olarak, ev ev dolaşarak, her kapıyı çalarak, ellerinden gelen bütün gayreti gösteren Gaziantep’in AK kadınlarına sonsuz teşekkürlerini sunduğunu ifade etti. Bu yoğun çalışmalarla şehrimizin 10 yılda çok yol kat ederek Sayın Başbakanın da takdirini kazandığını dile getiren Bakbak, “rehavete kapılmadan daha çok çalışarak, bulunduğumuz noktayı daha da üste taşımalıyız” dedi. Bakbak konuşmasında mahalli idareler seçimine 1 yıl gibi bir süre kaldığını ve birlik beraberlik içinde, yoğun bir şekilde çalışmaya devam edilmesi gerektiğini vurguladı. 

Mazıcıoğlu ise konuşmasında AK Parti teşkilatları ile birlikte çalışarak, halkın hem teveccühünü, hem de takdirini kazandıklarını söyleyerek, bu hususta emek veren, destek veren bütün kadın kolları mensuplarına teşekkürlerini iletti.

Başkan Latife Havuççuoğlu da kadın mahalle temsilcileriyle her hafta toplantı yaptıklarını, onların istek ve arzularını dinlediklerini ifade ederek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.