loader image

Milletvekili Bakbak, haftasonu başkan adaylarıyla köy ve mahallelere ziyarette bulundu.

Milletvekili Bakbak Cumartesi günü Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Milletvekili Fatma Şahin ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na köy ve mahalle ziyaretlerinde eşlik etti. 

Ziyarete AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Hasan Coşkun ile Milletvekili Nejat Koçer de katıldı.

Şehitkamil'deki Sinan, Küllü ve Taşlıca mahallelerini ziyaret eden kafile vatandaşların sorunlarını dinleyerek notlar aldı ve bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Pazar günü ise Bakbak Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Milletvekili Fatma Şahin ile Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu beraberinde Şahinbey mahalle ziyaretlerine katıldı.

Geneyik, Deredüzü, Sarıt ve Muhacirosman mahalleleri ile Şahinbey Mülk ve Çimenli köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet eden kafile gittikleri her mahalle ve köyde coşkuyla karşılandı.

Dört mahalle iki köy gezdiklerini kaydeden AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, "Gezdiğimiz her yerde çok büyük ilgiyle karşılandık. Gerek kadınlarımız gerek gençlerimiz gerekse köy ve mahalle sakinlerimiz çok büyük ilgiyle karşıladılar. Bu da başkanlarımızın yapmış olduğu getirmiş olduğu hizmetler sayesinde oldu. Özellikle, kilittaşı, asfalt ve park noktasında önemli hizmetler yapılmıştır. Şimdi köylerimiz sosyal tesis istiyor. Başkanımız şehir merkezinde 60'a yakın sosyal tesisi hizmete sundu. Bu köy ve mahallelerimize de bu hizmetler geldiği zaman çok daha güzel olacak. Seçime Gaziantep olarak başkanlarımla çok daha güçlü çıkacağımıza ve başarıya ulaşacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

Geziye AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hakan Kurt, AK Parti Şahinbey Kadın Kolları Başkanı Latife Havuçcuoğlu ve ilçe teşkilatı katıldı.

 

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.