loader image

Başkan Tahmazoğlu, Milletvekilleri ile Birlikte Etiler’deki Toplu Konut Şantiyesini Gezdi

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve AK Partili milletvekilleri, Etiler Mahallesi'nde yapımı devam eden 296 konut şantiyesini ve Nuripazarbaşı Mahallesi'ndeki yıkım alanını gezdi.

AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak, Mehmet Erdoğan ve Halil Mazıcıoğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte, Etiler Mahallesi'nde inşaatı devam eden 296 konut ve Nuripazarbaşı Mahallesi'nde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımı yapılan alanı gezdi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Türkiye'nin her bölgesinin yapılan çalışmalardan dolayı şantiye alanlarına döndüğünü söyledi. Erdoğan, yerel yönetimlerin bu manada çok güzel çalışmalar yaptığını belirterek, şöyle konuştu:

"Bugün Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu'nun Nuripazarbaşı Mahallesi'nde başlatmış olduğu kentsel dönüşüm çalışmasını yerinde görmek için geldik. Yapılan bu çalışma ile buradaki insanlarımız gecekondulardan sosyal donatıları olan konutlara geçecekler. Başkanımıza bu güzel çalışmasından dolayı teşekkür ediyorum."

AK Parti Gaziantep Milletvekili Halil Mazıcıoğlu da yapılan çalışmalarda vatandaşların büyük desteğini aldıklarını ifade etti.

Mazıcıoğlu, "Gezimiz sırasında bir vatandaşımız bizi çevirdi. 'Ben başka partiliyim ama başkanımıza oy verdim. Hakikaten farklı çalışıyor' dedi. İşte bu bizim için çok önemli. Bir hanım kardeşimizde 'burada aldığı kamulaştırma parası ile Karataş'ta bir daire aldığını' söyledi. Demek ki burada vatandaşlarımızın evlerinin gerçek değerleri veriliyor. Böyle bir projeye önderlik eden başkanımıza ve kentsel dönüşüme destek olan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ise şunları kaydetti:

"Geçmişte bu şehre gri görüntü hakimdi. Başkanımız yaptığı çalışmalarda vatandaşlarımıza güven vermiş ki, başka mahallelerden bizlere 'başkanımız ne zaman bizim mahallede kentsel dönüşüm başlatacak' diye soruyor. Başkanımıza bu güzel çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum."

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.