loader image

Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’in katılımıyla GSO Meclis Salonu’nda "Gaziantepli Sanayici ve İşadamları ile 2013 Yılı Ekonomik Durum Değerlendirme Toplantısı" düzenlendi. Toplantıya, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Derya Bakbak ve Mehmet Sarı, Vali Erdal Ata, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, sanayici ve iş adamları katıldı.

 

Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep'in her zaman Türkiye geneline göre daha fazla büyüme kaydettiğini belirterek, "İnşallah bundan sonraki dönemde de bu büyüme çerçevesinde elimizden geleni göstereceğimize şüpheniz olmasın" dedi.

Buradaki toplantının ardından Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin beraberindeki heyetle birlikte 4. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir tesisi ziyaret etti. Köksan A.Ş. yetkililerinden tesislerle ilgili bilgi aldıktan sonra bir süre basına kapalı devam eden ziyaretin ardından Bakan Şahin, kara yoluyla Şanlıurfa'ya hareket etti.

Firmanın yeni yatırım alanına geçen Bakan Çağlayan ve beraberindeki heyet, burada işçiler tarafından karşılandı. İşçileri selamlayan ve onlarla bir süre sohbet eden kafile, firma yetkilileri ve işçilerle hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 
dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.