loader image

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'nde servislerde yatan hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ali Güven Fincan ile birlikte servisleri dolaşan Milletvekili Bakbak ve Başkan Tahmazoğlu, hasta ve hasta yakınları ile tek tek ilgilendi. Hasta ve hasta yakınlarının sorunları dinleyen Milletvekili Bakbak ve Başkan Tahmazoğlu, ziyarette karanfil vererek simit ikramı yaptı.

Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, "Düzenli bir şekilde her zaman esnafımızı, okullarımızı ve hastanelerimizi ziyaret ediyoruz. Bugünde Başkanımızla birlikte devlet hastanemizde yatan hasta ve yakınlarını ziyaret ettik. Tüm hastalarımıza geçmiş olsun diyorum" dedi.

Düzenli olarak kurum ziyaretleri yaptıklarını ifade eden Başkan Tahmazoğlu, "Bugün Devlet Hastanemizde yatan hasta ve hasta yakınlarını Milletvekilimiz ve Başhekimimizle ziyaret ettik. Hastanemizin ve hastalarımızın sorun ve sıkıntılarını dinledik. Tüm hasta ve hasta yakınlarımıza geçmiş olsun diliyorum. Bu tür ziyaretlerimiz sürekli devam edecektir" diye konuştu.

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.