loader image

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız,  2018-2019 Eğitim – Öğretim yılına başlamanın heyecanı içindeler. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ilk temennimiz yavrularımızın güvenli, sağlıklı bir şekilde eğitimlerini tamamlamaları ve vatanlarına, milletlerine hayırlı bireyler olmalarıdır.

“İnsana yapılan her yatırım geleceğimize yapılan yatırımdır” şiarıyla Eğitim – Öğretim alanında birçok adım attık ve   bundan sonra ’da atmaya devam edeceğiz. Ülkemizin ve milletimizin istikbalini  inşa edecek olan genç nesillere,  Dünyayla uyumlu, teknolojiyi en iyi düzeyde kullanan, eşit şartlarda ve kalitede eğitim vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. İçine kapanmayan, Dünya’ da söz sahibi olan bir Türkiye’nin anahtarı, gelişen Dünya’nın ve insanlığın hızına ayak uydurabilecek nesiller yetiştirmekle mümkündür. Soru soran, sorgulayan, beden ve ruh sağlığını koruyabilecek nitelikte eğitim alan çocuklar ve gençler, muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkmayı hedefleyen Türkiye’nin gelecek yıllar için yaktığı bir fener gibi önümüzü aydınlatacaktır.

Milli ve manevi değerlerine sıkı sıkıya tutunmuş, çağına yetişmek için koşarken, ahlakını bir zırh gibi kuşanan Türk Milleti’nin çocukları, bizler için her zaman iftihar ve gurur kaynağı olmaya devam edeceklerdir.

Bu vesileyle 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim yılının hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, bu uğurda canlarını veren şehit öğretmenlerimizi saygıyla anıyorum. İlk zilin çalmasından itibaren yeni nesilleri emekleriyle yoğurmaya başlayacak öğretmenlerimize ve geleceğimiz olan öğrencilerimize başarılar diliyorum.

dbLogoBeyaz
akp

© 2022. Tüm Hakları Saklıdır. Sitede bulunan hiçbir materyal izinsiz kullanılamaz.